W dzisiejszych czasach znajomość prawa gospodarczego jest niezbędnym elementem funkcjonowania każdej Instytucji. Dotyczy to także pracowników niebędących prawnikami - a może zwłaszcza ich. Oferowane przez Wydział Prawa i Administracji UKSW studia podyplomowe „Business Law” wypełniają tę potrzebę rynkową.

Dwusemestralne studia podyplomowe „Business Law” są adresowane przede wszystkim dla pracowników instytucji publicznych niebędących prawnikami.
Celem tych studiów jest uzyskanie kompendium wiedzy na temat prawa gospodarczego w Polsce ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek, prawa prowadzenia działalności gospodarczej, prawa konkurencji i konsumentów, prawa rynku finansowego, a nawet elementów ekonomii i finansów.

Uzyskanie dyplomu ukończenia tych studiów nie wymaga przygotowania pracy dyplomowej – a jedynie kończyć się będzie egzaminem zaliczeniowym.
Zajęcia odbywać się będą w kampusie akademickim zlokalizowanym w dzielnicy Warszawa – Młociny (15 minut od końcowej stacji Metra), który zapewnia dogodne warunki do parkowania i infrastrukturę gastronomiczną.

design ######drumbum.pl
© 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.